1 mei 2018
Nieuwe directies aan de slag

In de Rotterdamse culturele sector werden de afgelopen weken diverse wisselingen op directieniveau bekend gemaakt. Een overzicht:
- Janneke Staarink is per 1 augustus de nieuwe algemeen directeur van de Doelen.
- Gaby Lafeber is per 1 juli de nieuwe directeur van Cultuur Concreet, zij volgt Marjan van Gerwen op.
- Walter Ligthart is deze maand begonnen als nieuwe directeur van Theater Rotterdam, hij volgde Melle Daamen op.
- Bert Boer is vanaf 1 juli de nieuwe directeur van Maritiem Museum Rotterdam, hij volgt Frits Loomeijer op.
- Adjunct-directeur Joke Brouwer nam de taken van Alex Andriaansens over, die wegens ziekte terugtrad als directeur van V2_. De RRKC wenst Andriaansens veel sterkte toe.
- Anne Marie Backes neemt deze zomer in verband met gezondheidsredenen afscheid van KCR.
Eerste expositie Sofía Hernández Chong Cuy
Op 1 januari trad Sofía Hernández Chong Cuy aan als nieuwe directeur van Witte de With Center for Contemporary Art. Op 6 mei opent zij als (mede)curator haar eerste tentoonstelling, Zonder titel. De RRKC wenst haar veel succes en geluk in haar carrière in Rotterdam.