19 januari 2018
CityLab010 2018 van start

Op woensdag 31 januari trapt CityLab010 2018 het nieuwe jaar af. Wethouder Visser opent dan bij de Kamer van Koophandel het event ‘CityLab010 On Tour: hier met je idee!’.
In 2018 is opnieuw ruim 3 miljoen euro beschikbaar voor goede plannen die de stad vooruit helpen. Naast vertrouwde thema’s zoals ‘Cultuur als vernieuwende kracht’, ‘Rotterdam economisch vooruit’ en ‘Prettig wonen’, zijn er dit jaar middelen beschikbaar voor twee nieuwe thema’s; verminderen van schulden en het tegengaan van eenzaamheid. Plannenmakers kunnen voorafgaand aan de bijeenkomst intekenen voor een gesprek met team en partners. Geïnteresseerden kunnen langskomen om inspiratie en contacten op te doen.
Belangrijke data
Op 1 februari gaat het subsidieloket open. Vóór 1 mei moeten alle plannenmakers zich gemeld hebben bij het team van CityLab010. Op 1 juni sluit de subsidieaanvraag en start de beoordeling. Half september volgt de bekendmaking van de gesubsidieerde plannen over 2018.
Bron: CityLab010