De Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur adviseert de gemeente Rotterdam over kunst- en cultuur en verbindt cultuur, stad en samenleving.

Bureau

De Rotterdamse Raad voor Kunst en Cultuur is het officiële adviesorgaan voor kunst en cultuur van de gemeente Rotterdam. Het bureau ondersteunt de Raad bij de uitvoering van zijn werkzaamheden. Er is een adviesafdeling en een secretariaat. Tevens is het secretariaat van het Rotterdamse Directeurenoverleg belegd bij het bureau.

De adviesafdeling

Rento Zoutman directeur
010 4335 833 rrkc@rrkc.nl
Gepke Bouma beleidsadviseur
010 4335 839 gbouma@rrkc.nl
Reinier Gerritsen beleidsadviseur en secretaris Directeurenoverleg
010 4335 840 rgerritsen@rrkc.nl
Marc Fonville beleidsadviseur
010 4335 846 mfonville@rrkc.nl
Anne Helsen PR en communicatie
010 4335 833
ahelsen@rrkc.nl

Het secretariaat

Norah Garry bureausecretaris/officemanager
010 4335 830 ngarry@rrkc.nl
Hans Groenewegen informatiebeheer
010 4335 842 hgroenewegen@rrkc.nl
Petra den Ouden medewerker secretariaat/financiën
010 4335 833 pdouden@rrkc.nl

Heeft u een vraag aan één van de medewerkers? Neem dan contact met ons op. We zijn op werkdagen te bereiken op het telefoonnummer 010-4335 833 of per mail via rrkc@rrkc.nl.